Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Vida për ftohës Primecoller PC-SCR1, 10 pako x 4 vida

Kodi i produktit:
47977
EAN:
8591897013348
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
10 Maj 2011
Prodhuesi:
Primecooler
Ueb-i i prodhuesit:
Primecooler.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

4.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Vidat e kompanisë Primecooler janë pajisje të cilat zakonisht gjejnë përdorim për montim në ftohësit me diametër 80 mm. Vidat janë të prodhuara nga materiali i plastikës dhe mundësojnë pozicionimin e ftohësit me kornizë të materialit të plastikës në kasën e kompjuterit tuaj. Pakoja përmban 10 sete me nga 4 vida të këtij modeli me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8591897013348
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
10 Maj 2011
Prodhuesi:
Primecooler
Ueb-i i prodhuesit:
Primecooler.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE