Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Flutur ftohëse Arctic Silent F14, 140 x 140

Kodi i produktit:
213645
Drita e pasme:
Jo
EAN:
4895213700856
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky produkt na paraqet një ftohës me specifika të hatashme. I përbërë nga 9 tehe ky ftohës dallohet të jetë mjaft i qetë. Me dimensione më të vogla dhe me rrotullime më të pakta për minutë 800, ky ftohës është i përshtatshëm për aktivitete të multimedias në ambiente shtëpiake. Ky sistem po ashtu është i pajisur me një kapsulë mbyllëse ndaj vajit lubrifikues për të preventuar rrjedhjen e mundshme. Karaktersitikat kryesore përfshijnë peshën efikase prej 181 g, qëndrueshmëri të lartë, si edhe kalim mëse efikas të ajrit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
4895213700856
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Prodhuesi:
Arctic Cooling
Ueb-i i prodhuesit:
Arctic-cooling.com

Bashkangjitja Flutur ftohëse Arctic Silent F14 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE