Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Flutur ftohëse Arctic Fan Silent F14, 140 x 140

Kodi i produktit:
213645
Drita e pasme:
Jo
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Ueb-i i prodhuesit:
Arctic-cooling.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(6 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky produkt na paraqet një ftohës me specifika të hatashme. I përbërë nga 9 tehe ky ftohës dallohet të jetë mjaft i qetë. Me dimensione më të vogla dhe me rrotullime më të pakta për minutë 800, ky ftohës është i përshtatshëm për aktivitete të multimedias në ambiente shtëpiake. Ky ftohës karakterizohet të jetë mjaft i qetë e gjithë kjo falë sistemit lubrifikues të cilin e posedon. Ky sistem po ashtu është i pajisur me një kapsulë mbyllëse ndaj vajit lubrifikues për të preventuar rrjedhjen e mundshme. Karaktersitikat kryesore përfshijnë peshën efikase prej 181 g, qëndrueshmëri të lartë, si edhe kalim mëse efikas të ajrit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Ueb-i i prodhuesit:
Arctic-cooling.com

Bashkangjitja Flutur ftohëse Arctic Fan Silent F14 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE