Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Flutur ftohëse Arctic F9 PWM rev.2

Kodi i produktit:
213641
Drita e pasme:
Jo
EAN:
4895213700030
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lloji:
Plastik

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
7.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohja e kompjuterit bazohet në qarkullimin e ajrit brenda tij, ku ajri i ftohtë hyn në të dhe del prej tij me një temperaturë më të lartë. Rrjedhimisht, vendosja e ventillatorëve mundëson ftohje më të mirë të njësive brenda tij. Arctic F9 është një ventilator shtesë i cili ka konektor standard 4-pinësh, me kabllo të gjatë 400 mm dhe i cili arrin shpejtësi deri në 1800 rpm. Kushinetat me lëng Kushinetat e bazuara në lëng janë të ndërtuara me një kapsulë me vaj dhe një sistem mbyllës i cili e paradalon rrjedhjen e tij jashtë. Rrjedhimisht, rrotullimi i ventilatorit është shumë i qetë dhe falë lyerjes specifike me vaj mundësohet jetë më e gjatë. Pajisje mund të instalohet në dy forma: si ventilator për thithje të ajrit dhe si ventilator për fryerje. Parametrat kryesor Diametri i ventilatorit: 92 mm Dimensionet e përgjithshme: 92 x 92 x 25 mm Niveli i zhurmës: 23.5 dBA. Qarkullimi i ajrit: 43 CFM Pesha: 107 g

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
4895213700030
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Prodhuesi:
Arctic Cooling
Ueb-i i prodhuesit:
Arctic-cooling.com

Bashkangjitja Flutur ftohëse Arctic F9 PWM rev.2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE