Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Fractal Design Prisma AL-12 ARGB 120mm 3 pack

Kodi i produktit:
256174
Drita e pasme:
Po (RGB)
Niveli i zhurmës (dB):
19.5
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1200
Shpejtësia e ajrit (CFM):
50,63

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
75.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësit e Fractal Design Prisma AL Series vërtetë ju lejojnë të ndriçoni. Gjashtë drita RGB LED të vendosura në mes të ventilatorëve punojnë së bashku me tehe gjysmë-transparente të bardha të ventilatorëve dhe unazën e jashtme për të krijuar një shkëlqim në të gjithë sipërfaqen e ventilatorit. Ashtu si me çdo Fractal Fan Design, pakësimi i zhurmës është në qendër të vëmendjes. Duke përdorur kushineta premium LLS si një standard për të gjithë serinë, sigurohet që ventilatorët Prisma AL-12 të jenë të dallueshëm por jo të dëgjueshëm Ky është një ventilator cilësor i qetë për PC, i pajisur me ndriçim LED RGB. Ai ka një madhësi prej 120 x 25 mm. Siguron rrjedhje të ajrit 50.63 CFM dhe shpejtësinë 1200 RPM. Arrin një nivel zhurme prej 19.5 dBA, dhe vepron me një tension prej 12 V. Seti përfshinë 3 copë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Po (RGB)
EAN:
7340172701606
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
FD-FAN-PRI-AL12-3P
Kontroll i shpejtësisë:
Jo
Lansuar:
5. 3. 2019
Lartësia e ftohësit [mm]:
25
Lidhës:
3pin + 3pin (RGB)
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
85 x 55 x 33
Niveli i zhurmës (dB):
19.5
Numri i ftohësve:
3+
Përmasat [mm]:
120 x 120 x 25
Pesha (g):
167
Prodhuesi:
Fractal Design
Shpejtësia e ajrit (CFM):
50,63
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1200
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync
Ueb-i i prodhuesit:
Fractal-design.com

Bashkangjitja Ftohës Fractal Design Prisma AL-12 ARGB 120mm 3 pack edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE