Flutur Arctic BioniX P120 - 120 mm, e kuqe

Kodi i produktit:
250978
EAN:
4895213701266
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi:
ACFAN00115A
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
12. 12. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(6 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Flutura ftohëse Arctic 120 mm siguron një ftohje jashtëzakonisht efikase, madje edhe me rezistencë në rritje të ajrit, prandaj, BioniX P120 është veçanërisht i përshtatshëm për përdorim në radiatorë. Shpejtësia e ventilatorit varion nga 200 në 2100 rpm.dhe në sajë të motorrit me tre faza me cilësi të lartë, BioniX P120 është jashtëzakonisht i qetë. Flutura lidhet me furnizimin me energji nëpërmjet një lidhje me katër pike me mbështetje PWM. Për të përmirësuar efikasitetin e ftohjes së kompjuterit tuaj dhe të keni disa flutura ftohëse që punojnë paralelisht, dhe teknologjia PSTM PWM Sharing siguron që të gjithë fluturat ftohëse do të dëgjojnë një sinjal kontrolli.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4895213701266
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi:
ACFAN00115A
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
12. 12. 2018
Lartësia e ftohësit [mm]:
27
Lidhës:
2x 4pin (PWM)
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
85 x 55 x 33
Niveli i zhurmës (dB):
23,5
Përmasat [mm]:
120 x 120 x 27
Pesha (g):
140
Prodhuesi:
Arctic
Shpejtësia e ajrit (CFM):
67,56
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2100

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE