Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ventilator Arctic P12 PWM, 120mm

Kodi i produktit:
247354
Drita e pasme:
Jo
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Shpejtësia e ajrit CFM:
56.3
Prodhuesi:
Arctic
Pesha g:
139

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
8.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Arctic është e angazhuar kryesisht në krijimin e fluturave ftohëse. Flutura ftohëse me ane te lidhesit PWM P12 është i vendosur në rrjedhen e ajrit dhe kështu ofron presion të lartë statik dhe është ideal për radiatorë. Flutura ftohëse garanton ftohje efikase me shpejtësi të ftohtësit 1800 rpm dhe me shpejtësinë e ajrit 56.3 CFM . Flutura ftohëse vjen me 5% PWM dhe me dimensionet 120 x 25 mm dhe me gjatësi të kabllos 400 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
4895213701372
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
ACFAN00118A
Kontroll i shpejtësisë:
Jo
Lansuar:
23. 10. 2018
Lartësia e ftohësit mm:
25
Lidhës:
3pin
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
85 x 55 x 33
Niveli i zhurmës dB:
22.5
Përmasat mm:
120 x 120 x 25
Pesha g:
139
Prodhuesi:
Arctic
Shpejtësia e ajrit CFM:
56.3
Shpejtësia e ftohësit rpm:
1800

Bashkangjitja Ventilator Arctic P12 PWM edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE