Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Flutur ftohëse NZXT Aer RGB 2 Series Triple HF-2812C-T1, HUE 2, 3x120mm, 4-pin

Kodi i produktit:
244350
Drita e pasme:
Po (RGB)
Madhësia e ventilatorit:
85 x 55 x 33
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 500
Shpejtësia e ajrit (CFM):
52,44
Prodhuesi:
NZXT

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
102.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Air RGB 2 Series janë flutura ftohëse të dizajnuara për t'ju sjellur qarkullim optimal të ajrit dhe konfigurime të avancuara të ngjyrave në mënyrë që të komplementoni kompjuterin tuaj përsosshmërisht. 3 fluturat vijnë me madhësi prej 120 mm, ofron 500 - 1500 rpm me qarkullim 52.44 CFM të ajrit dhe 22-33dB të zhurmës si dhe është dizajnuar për t'u konektuar në njësinë e kontrollit Hue 2.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Po (RGB)
EAN:
2142143232324555
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HF-2812C-T1
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
8. 9. 2018
Lartësia e ftohësit [mm]:
26
Lidhës:
4pin (PWM)
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
85 x 55 x 33
Niveli i zhurmës (dB):
33
Përmasat [mm]:
120 x 120 x 26
Pesha (g):
187
Prodhuesi:
NZXT
Shpejtësia e ajrit (CFM):
52,44
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 500
Ueb-i i prodhuesit:
Nzxt.com

Bashkangjitja Flutur ftohëse NZXT Aer RGB 2 Series Triple HF-2812C-T1 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE