Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Fractal Design Prisma AL-12 ARGB, 120mm FW

Kodi i produktit:
256175
Drita e pasme:
Po (RGB)
Niveli i zhurmës (dB):
32.7
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2000
Shpejtësia e ajrit (CFM):
85,71

Si të porosisim në Gjirafa50?

33.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësit e Fractal Design Prisma AL Series vërtetë ju lejojnë të ndriçoni. Ftohës cilësor i qetë me ndriçim RGB LED. Lejon kontrollimin e shpejtësisë PWM. Ka një madhësi prej 120 x 25 mm. Lejon rrjedhjen e ajrit deri në 85.71 CFM dhe shpejtësinë 500-2000 RPM. Niveli i zhurmës deri në 32.7 dBA. Vepron me një tension prej 7-12 V.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Po (RGB)
EAN:
7340172701590
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
FD-FAN-PRI-AL12-PWM
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
5. 3. 2019
Lartësia e ftohësit [mm]:
25
Lidhës:
4pin (PWM) + 3pin (RGB)
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
85 x 55 x 33
Niveli i zhurmës (dB):
32.7
Numri i ftohësve:
1
Përmasat [mm]:
120 x 120 x 25
Pesha (g):
169
Prodhuesi:
Fractal Design
Shpejtësia e ajrit (CFM):
85,71
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2000
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync
Ueb-i i prodhuesit:
Fractal-design.com

Bashkangjitja Ftohës Fractal Design Prisma AL-12 ARGB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE