Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Be quiet! Shadow Wings 2, 120mm PWM, i bardhë

Kodi i produktit:
269138
Besueshmëria:
100 %
Madhësia e ventilatorit:
85 x 55 x 33
Shpejtësia e ftohësit rpm:
1 511.5
Shpejtësia e ajrit CFM:
38.5
Prodhuesi:
Be quiet!

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo ftohëse cilësore ka madhësi 120 x 120 x 25 mm dhe kontrollohet përmes PWM. Qarkullimi i ajrit është 38.5 CFM dhe shpejtësia arrin 1100 rpm. Niveli i zhurmës është 15.9 dBA. Vepron me tension 6 - 12 V. Për t'u lidhur përdor konektor 4-pin.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Drita e pasme:
Jo
EAN:
4260052187333
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi:
BL089
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
7. 9. 2019
Lartësia e ftohësit mm:
25
Lidhës:
4pin (PWM)
Lloji:
Plastikë
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
85 x 55 x 33
Ngjyra:
Bardhë
Niveli i zhurmës dB:
15.9
Numri i ftohësve:
1
Përmasat mm:
120 x 120 x 25
Pesha g:
132
Prodhuesi:
Be quiet!
Shpejtësia e ajrit CFM:
38.5
Shpejtësia e ftohësit rpm:
1 511.5
Ueb-i i prodhuesit:
Bequiet.com

Bashkangjitja Ftohës Be quiet! Shadow Wings 2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE