Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Corsair ML120 PRO RGB, 120mm (3 ks)

Kodi i produktit:
261715
Drita e pasme:
Po (RGB)
EAN:
843591035484
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
1. 6. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

102.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi CORSAIR ML120 PRO RGB PWM kombinon performancën e pakrahasueshme dhe funksionimin me zë të ulët duke përdorur teknologjinë magnetike të levitacionit me ndriçim vibrues RGB të kontrolluar nga CORSAIR iCUE software. Me një gamë kontrolli prej 400 deri 1.600 rrotullime për minutë me nivel të zhurmës 25 dBA max, ftohësi ML120 PRO RGB e bën të lehtë ftohjen në kompjuterin tuaj. Madhësia e ftohësit është 120 x 120 mm dhe ka qarkullim të ajrit 47.3 CFM.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Po (RGB)
EAN:
843591035484
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
1. 6. 2019
Lartësia e ftohësit [mm]:
25
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Niveli i zhurmës [dB]:
25
Numri i ftohësve:
3
Përmasat mm:
120 x 120 x 25
Prodhuesi:
Corsair
Shpejtësia e ajrit CFM:
47.3
Shpejtësia e ftohësit rpm:
1600
Sinkronizim të RGB:
ICUE
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com

Bashkangjitja Ftohës Corsair ML120 PRO RGB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE