Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Corsair QL120 RGB, 1x120mm, i bardhë

Kodi i produktit:
281743
Besueshmëria:
100 %
Niveli i zhurmës dB:
26
Sinkronizim të RGB:
ICUE
Shpejtësia e ftohësit rpm:
1 500
Shpejtësia e ajrit CFM:
41.8

Si të porosisim në Gjirafa50?

39.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi Corsair QL120 RGB kombinon performancën e pakrahasueshme dhe funksionimin me zë të ulët duke përdorur teknologjinë magnetike të levitacionit me ndriçim vibrues RGB të kontrolluar nga CORSAIR iCUE software. Ky është një ftohës me cilësi të lartë për dollapët e kompjuterave me ARGB ndriçim LED dhe ka një madhësi prej 120 x 25 mm, si dhe arrin rrjedhën e ajrit deri në 41.8 CFM, nivele zhurmash deri në 26 dBA dhe shpejtësi 525 - 1500 +/- 10% RPM. Funksionon në një tension operativ 6-13,2 V dhe posedon 34 LED ARGB të ndara në 4 qarqe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Drita e pasme:
Po (RGB)
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
25. 2. 2020
Lartësia e ftohësit mm:
25
Lidhës:
4pin (PWM)
Lloji:
Plastikë
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
85 x 55 x 33
Ngjyra:
Bardhë
Niveli i zhurmës dB:
26
Numri i ftohësve:
1
Përmasat mm:
120 x 120 x 25
Pesha g:
171
Prodhuesi:
Corsair
Shpejtësia e ajrit CFM:
41.8
Shpejtësia e ftohësit rpm:
1 500
Sinkronizim të RGB:
ICUE
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com

Bashkangjitja Ftohës Corsair QL120 RGB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE