Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Ftohës Fractal Design PRISMA AL-12 ARGB, 120mm

Kodi i produktit:
256173
Drita e pasme:
Po (RGB)
Niveli i zhurmës (dB):
19.5
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1200
Shpejtësia e ajrit (CFM):
50,63

Si të porosisim në Gjirafa50?

23.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një ftohës cilësor për asamblenë e kompjuterit me ndriçim RGB LED. Ftohësi është në përputhje me softuerin e prodhuesve të njohur të panelit të kontrollit të ndriçimit ASUS Aura, Gigabyte Fusion, MSI Mystic Light dhe ASRock Polychrome. Ju mund t'i sinkronizoni ata me komponentë të tjerë. Ky ftohës ka madhësi prej 120 x 25 mm. siguron qarkullim të ajrit 50.63 CFM dhe shpejtësi 1200 RPM. Ai arrin një nivel të zhurmës prej 19.5 dBA dhe operon me një tension prej 12 V.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Po (RGB)
EAN:
7340172701583
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
FD-FAN-PRI-AL12
Kontroll i shpejtësisë:
Jo
Lansuar:
5. 3. 2019
Lartësia e ftohësit [mm]:
25
Lidhës:
3pin + 3pin (RGB)
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
85 x 55 x 33
Niveli i zhurmës (dB):
19.5
Numri i ftohësve:
1
Përmasat [mm]:
120 x 120 x 25
Pesha (g):
167
Prodhuesi:
Fractal Design
Shpejtësia e ajrit (CFM):
50,63
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1200
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync
Ueb-i i prodhuesit:
Fractal-design.com

Bashkangjitja Ftohës Fractal Design PRISMA AL-12 ARGB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE