Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Fractal Design Prisma SL-120, 120mm, i bardhë

Kodi i produktit:
256168
Drita e pasme:
Po (e bardhë)
Madhësia e ventilatorit:
85 x 55 x 33
Shpejtësia e ftohësit rpm:
1200
Shpejtësia e ajrit CFM:
50.63
Prodhuesi:
Fractal Design

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një ftohës cilësor për asamblenë e kompjuterit me ndriçim LED. Gjashtë LED-ët e vendosur në mes të teheve të ftohësit punojnë së bashku me tehet e bardha gjysmë-transparente dhe unazën e jashtme për të krijuar një shkëlqim në të gjithë sipërfaqen e ftohësit. Ftohësi ka madhësi prej 120 x 25 mm dhe siguron qarkullim të ajrit 50.63 CFM dhe shpejtësi 1200 RPM. Ai arrin një nivel të zhurmës prej 19.5 dBA dhe operon në një tension prej 12 V. .

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Po (e bardhë)
EAN:
7340172701255
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
FD-FAN-PRI-SL12-WT
Kontroll i shpejtësisë:
Jo
Lansuar më:
5. 3. 2019
Lartësia e ftohësit mm:
25
Lidhës:
3pin
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
85 x 55 x 33
Niveli i zhurmës dB:
19.5
Numri i ftohësve:
1
Përmasat mm:
120 x 120 x 25
Pesha g:
138
Prodhuesi:
Fractal Design
Shpejtësia e ajrit CFM:
50.63
Shpejtësia e ftohësit rpm:
1200
Ueb-i i prodhuesit:
Fractal-design.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE