Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Fractal Design Prisma SL-140, 140mm, i kuq

Kodi i produktit:
256171
Drita e pasme:
Po (e kuqe)
Madhësia e ventilatorit:
140 x 140
Shpejtësia e ftohësit rpm:
1000
Shpejtësia e ajrit CFM:
63.33
Prodhuesi:
Fractal Design

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky është një ftohës cilësor për asamblenë e kompjuterit me ndriçim LED. Gjashtë LED-ët e vendosur në mes të teheve të ftohësit punojnë së bashku me tehet e bardha gjysmë-transparente dhe unazën e jashtme për të krijuar një shkëlqim në të gjithë sipërfaqen e ftohësit. Ftohësi ka një madhësi prej 140 x 25 mm dhe siguron një qarkullim të ajrit prej 63.33 CFM dhe një shpejtësi prej 1000 RPM. Ai arrin një nivel të zhurmës prej 19.4 dBA dhe operon në një tension prej 12 V.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Po (e kuqe)
EAN:
7340172701279
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
FD-FAN-PRI-SL14-RD
Kontroll i shpejtësisë:
Jo
Lansuar më:
5. 3. 2019
Lartësia e ftohësit mm:
25
Lidhës:
3pin
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
140 x 140
Niveli i zhurmës dB:
19.4
Numri i ftohësve:
1
Përmasat mm:
140 x 140 x 25
Pesha g:
168
Prodhuesi:
Fractal Design
Shpejtësia e ajrit CFM:
63.33
Shpejtësia e ftohësit rpm:
1000
Ueb-i i prodhuesit:
Fractal-design.com
Vendi i origjinës:
Sweden

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE