Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës iTek Cosmo Flow - 120mm, LED e gjelbër

Kodi i produktit:
269100
Besueshmëria:
100 %
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Shpejtësia e ajrit CFM:
39,8
Prodhuesi:
ITek
Përmasat mm:
120 x 120 x 25

Si të porosisim në Gjirafa50?

7.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky ftohës me përmasa 120 x 25 mm ofron shpejtësi 1200 rpm me nivel zhurme 24.8 dBA. Ka dritë LED të gjelbër. Lidhet me burimin e energjisë dhe me pllakën amë përmes konektorit 3 + 4-pin. Turbina me 9 teha garanton qarkullim të shkëlqyeshëm të ajrit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Drita e pasme:
Po (e gjelbër)
EAN:
8032539913775
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
ITCFLC12G
Kontroll i shpejtësisë:
Jo
Lansuar:
6. 9. 2019
Lartësia e ftohësit mm:
25
Lidhës:
3pin, Molex
Lloji:
Plastikë
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
85 x 55 x 33
Ngjyra:
Zezë, gjelbër
Niveli i zhurmës dB:
24,8
Numri i ftohësve:
1
Përmasat mm:
120 x 120 x 25
Prodhuesi:
ITek
Shpejtësia e ajrit CFM:
39,8
Shpejtësia e ftohësit rpm:
1200

Bashkangjitja Ftohës iTek Cosmo Flow - 120mm edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE