Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës iTek Xtreme Flow - 120mm, Blue LED, 3+4pin

Kodi i produktit:
269094
Besueshmëria:
100 %
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Shpejtësia e ajrit CFM:
43,2
Prodhuesi:
ITek
Përmasat mm:
120 x 120 x 25

Si të porosisim në Gjirafa50?

6.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky ftohës 120 mm ka efikasitet ftohës të lartë dhe epron pa zhurmë dhe pa konsumuar energji shumë. Ka turbinë me 9 teha që garanton qarkullim të shkëlqyshem të ajrit. Ka konektor 3+4-pin për pllakë amë dhe burim të energjisë. Shpejtësia e tij është 1200 RPM dhe qarkullimi i ajrit 43.2 CFM. Niveli i zhurmës arrin 23.4 dBA. Ka ndriçim LED të kaltër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Drita e pasme:
Po (kaltër)
EAN:
8032539913072
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
ITCFL12B
Kontroll i shpejtësisë:
Jo
Lansuar:
1. 10. 2019
Lartësia e ftohësit mm:
25
Lidhës:
3pin, Molex
Lloji:
Plastikë
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
85 x 55 x 33
Ngjyra:
Zezë, transparente
Niveli i zhurmës dB:
23.4
Numri i ftohësve:
1
Përmasat mm:
120 x 120 x 25
Prodhuesi:
ITek
Shpejtësia e ajrit CFM:
43,2
Shpejtësia e ftohësit rpm:
1200

Bashkangjitja Ftohës iTek Xtreme Flow - 120mm edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE