Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Noctua NF-A15 HS-PWM chromax.black.swap

Kodi i produktit:
227868
EAN:
9010018100433
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
NF-A15 HS-PWMCH.BK.S
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
14. 12. 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
33.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
9010018100433
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
NF-A15 HS-PWMCH.BK.S
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
14. 12. 2017
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
68 x 68
Niveli i zhurmës (dB):
24,6
Përmasat [mm]:
140 x 150 x 25
Prodhuesi:
Noctua
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 500
Ueb-i i prodhuesit:
Noctua.at

Bashkangjitja Ftohës Noctua NF-A15 HS-PWM chromax.black.swap edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE