Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Akasa AK-4010MS, 4 cm, i zi

Kodi i produktit:
116758
Drita e pasme:
Jo
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
5 400
Shpejtësia e ajrit (CFM):
5,62
Prodhuesi:
Akasa

Si të porosisim në Gjirafa50?

3.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi i tipit Akasa AK-4010MS me dimension 40 mm është ftohës i cili integrohet në kompjuter apo në pajisje tjera të cilat kanë nevojë për sistem të ftohjes. Ftohësi Akasa ka fuqi rrotulluese të ventilatorit me 5400 rrotullime për minutë dhe nivel të zhurmës 24.87 dBA, dhe qarkullim të ajrit 5.62 CFM, dizajni i veqantë me dritë LED të kaltër e bën edhe më elegant ftohësin. Ftohësi siguron funksionim dhe shërbim efikas deri në 30.000 orë dhe lidhet me energji elektrike me anë të lidhësave 3-gjilpërësh Molex. Dimensionet e flladitësit janë 40 x 40 x 10 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
4710614524101
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AK-4010MS
Kontroll i shpejtësisë:
Jo
Lansuar:
17 Tetor 2012
Lartësia e ftohësit [mm]:
10
Lidhës:
3pin
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
40 x 40
Niveli i zhurmës (dB):
24,87
Përmasat [mm]:
40 x 40 x 10
Prodhuesi:
Akasa
Shpejtësia e ajrit (CFM):
5,62
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
5 400
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw

Bashkangjitja Ftohës Akasa AK-4010MS edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE