Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Arctic BioniX F120, eSport, 120mm, i verdhë

Kodi i produktit:
220774
Drita e pasme:
Jo
EAN:
4895213700122
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ACFAN00094A
Kontroll i shpejtësisë:
Auto

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 
Ju kurseni : 3.00   (18%)
13.50 € * Përfshirë TVSH-në
18% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohës jashtëzakonisht i qetë BioniX F120 me mbështetje të kontrollit të shpejtësisë dhe sistem PST që siguron funksionim pa zhurmë. Motori me tre faza, zgjat deri në katër herë jetëgjatësinë e shërbimit. Zhurma nuk është më shumë se 0.5 son në 1800 rpm dhe rrjedha e ajrit është deri në 69 CFM. Përmasat janë: 120 x 120 x 27 mm dhe peshon vetëm 129 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
4895213700122
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ACFAN00094A
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Niveli i zhurmës (dB):
24.4
Përmasat [mm]:
120 x 120 x 27
Pesha (g):
129
Prodhuesi:
Arctic
Shpejtësia e ajrit (CFM):
69
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 800

Bashkangjitja Ftohës Arctic BioniX F120 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE