Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Ftohës Arctic F8, 80 mm

Kodi i produktit:
70140
Drita e pasme:
Jo
EAN:
8727670026094
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AC FAN F8
Lansuar:
10 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
5.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi i tipit Arctic F14 me 80 mm është ftohës i cili integrohet në kompjuter apo në pajisje tjera të cilat kanë nevojë për sistem të ftohjes. Ftohësi ka fuqi rrotulluese të ventilatorit deri 2000 rrotullime për minutë dhe nivel të zhurmës deri 0.3 Sone. Dizajni i veçantë me nëntë tehe me ngjyrë të bardhë e bën edhe më elegant ftohësin. Ai siguron funksionim dhe shërbim efikas dhe lidhet me energji elektrike me anë të lidhësit me lidhës PWM me 3-gjilpëra.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
8727670026094
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AC FAN F8
Lansuar:
10 Maj 2011
Madhësia e ventilatorit:
80 x 80
Përmasat [mm]:
80 x 80 x 25
Pesha (g):
70
Prodhuesi:
Arctic Cooling
Shpejtësia e ajrit (CFM):
28
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2 000
Ueb-i i prodhuesit:
Arctic-cooling.com

Bashkangjitja Ftohës Arctic F8 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE