Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Coolermaster SickleFlow, 120mm, LED i gjelbër

Kodi i produktit:
78719
EAN:
4719512019108
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
R4-L2R-20AG-R2
Lansuar:
10 Maj 2011
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi i tipit Coolermaster SickleFlow me dimension 120 mm është ftohës i cili integrohet në kompjuter apo në pajisje tjera të cilat kanë nevojë për sistem të ftohjes. Ftohësi ka fuqi rrotulluese të ventilatorit deri 2000 rrotullime për minutë dhe nivel të zhurmës deri 19 dBA. Dizajni i veçantë me nëntë tehe me dritë LED të gjelbër e bën edhe më elegant ftohësin. Ai siguron funksionim dhe shërbim efikas deri 50.000 orë dhe lidhet me energji elektrike me anë të lidhësit me 4-gjilpëra.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719512019108
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
R4-L2R-20AG-R2
Lansuar:
10 Maj 2011
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Ndriçim:
Niveli i zhurmës (dB):
19
Përmasat [mm]:
120 x 120 x 25
Pesha (g):
116
Prodhuesi:
CoolerMaster
Shpejtësia e ajrit (CFM):
69,69
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2 000
Ueb-i i prodhuesit:
Coolermaster.com

Bashkangjitja Ftohës Coolermaster SickleFlow edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE