Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Coolermaster SickleFlow, 120mm, LED i kaltër

Kodi i produktit:
88637
EAN:
4719512010402
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
R4-L2R-20AC-GP
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
10 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

12.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ftohësi i tipit Coolermaster SickleFlow me dimension 120 mm është ftohës i cili integrohet në kompjuter apo në pajisje tjera të cilat kanë nevojë për sistem të ftohjes. Ftohësi Coolermaster ka fuqi rrotulluese të ventilatorit deri 2000 rrotullime për minutë, nivel të zhurmës deri 19 dBA, dhe mundësi të qarkullimit të ajrit deri 69 CFM, dizajni i veçantë me nëntë tehe me dritë LED të kaltër e bën edhe më elegant ftohësin. Ftohësi siguron funksionim dhe shërbim efikas deri në 50.000 orë dhe lidhet me energji elektrike me anë të adapterit me gjilpëra. Dimensionet e ftohësit janë 120 x 120 x 25 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719512010402
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
R4-L2R-20AC-GP
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
10 Maj 2011
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Ndriçim:
Niveli i zhurmës (dB):
19
Përmasat [mm]:
120 x 120 x 25
Pesha (g):
116
Prodhuesi:
CoolerMaster
Shpejtësia e ajrit (CFM):
69
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2 000
Ueb-i i prodhuesit:
Coolermaster.com

Bashkangjitja Ftohës Coolermaster SickleFlow edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE