Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Coolermaster SickleFlow, 120mm, LED i kuq

Kodi i produktit:
78720
EAN:
4719512018903
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
R4-L2R-20AR-R1
Lansuar:
10 Maj 2011
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120

Si të porosisim në Gjirafa50?

11.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi i tipit Coolermaster SickleFlow me dimension 120 mm është ftohës i cili integrohet në kompjuter apo në pajisje tjera të cilat kanë nevojë për sistem të ftohjes. Ftohësi ka fuqi rrotulluese të ventilatorit deri 2000 rrotullime për minutë dhe nivel të zhurmës deri 19 dBA. Dizajni i veçantë me nëntë tehe me dritë LED të kuqe e bën edhe më elegant ftohësin. Ai siguron funksionim dhe shërbim efikas deri 50.000 orë dhe lidhet me energji elektrike me anë të lidhësit me 4-gjilpëra.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719512018903
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
R4-L2R-20AR-R1
Lansuar:
10 Maj 2011
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Ndriçim:
Niveli i zhurmës (dB):
19
Përmasat [mm]:
120 x 120 x 25
Pesha (g):
116
Prodhuesi:
CoolerMaster
Shpejtësia e ajrit (CFM):
69,69
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2 000
Ueb-i i prodhuesit:
Coolermaster.com

Bashkangjitja Ftohës Coolermaster SickleFlow edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE