Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Ftohës Fractal Design Silent Series R3, 120 mm

Kodi i produktit:
172512
Drita e pasme:
Jo
EAN:
7350041083429
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
FD-FAN-SSR3-120-WT
Lansuar:
30 Maj 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
11.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi i tipit Fractal Design Silent Series R3 me 120 mm është ftohës i cili integrohet në kompjuter apo në pajisje tjera të cilat kanë nevojë për sistem të ftohjes. Ftohësi Fractal Design ka fuqi rrotulluese të ventilatorit me 1200 rrotullime për minutë dhe nivel të zhurmës deri 20.5 dBA. Dizajni i veçantë me shtatë tehe me ngjyrë të bardhë dhe sistem antivibrim e bën edhe më elegant ftohësin. Ai siguron funksionim dhe shërbim efikas dhe lidhet me energji elektrike me anë të lidhësit me lidhës me 3 gjilpëra.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
7350041083429
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
FD-FAN-SSR3-120-WT
Lansuar:
30 Maj 2015
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Niveli i zhurmës (dB):
20,5
Përmasat [mm]:
120 x 120 x 25
Pesha (g):
125
Prodhuesi:
Fractal Design
Shpejtësia e ajrit (CFM):
46,5
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 200
Ueb-i i prodhuesit:
Fractal-design.com

Bashkangjitja Ftohës Fractal Design Silent Series R3 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE