Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Fractal Design Venturi PWM HP, 140 mm

Kodi i produktit:
172509
Drita e pasme:
Jo
EAN:
7350041083368
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
FD-FAN-VENT-HP14-PWM-BK
Kontroll i shpejtësisë:
Auto

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
24.50 
Ju kurseni : 1.00   (4%)
23.50 € * Përfshirë TVSH-në
4% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi i tipit Fractal Design Venturi PWM HP me 140 mm është ftohës i cili integrohet në kompjuter apo në pajisje tjera të cilat kanë nevojë për sistem të ftohjes. Ftohësi Fractal Design ka fuqi rrotulluese të ventilatorit me 1500 rrotullime për minutë, nivel të zhurmës deri 30.1 dBA, dhe mundësi të qarkullimit të ajrit deri 78.1 CFM. Dizajni i veçantë me shtatë tehe me ngjyrë të zezë dhe sistem antivibrim e bën edhe më elegant ftohësin. Ai siguron funksionim dhe shërbim efikas dhe lidhet me energji elektrike me anë të lidhësit me lidhës me 3 gjilpëra. Ftohësi ka të integruar sistemin PWM i cili kontrollon në mënyrë automatike shpejtësin[ e ventilatorit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
7350041083368
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
FD-FAN-VENT-HP14-PWM-BK
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
140 x 140
Niveli i zhurmës (dB):
30,1
Përmasat [mm]:
140 x 140 x 25
Pesha (g):
210
Prodhuesi:
Fractal Design
Shpejtësia e ajrit (CFM):
78,1
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 500
Ueb-i i prodhuesit:
Fractal-design.com

Bashkangjitja Ftohës Fractal Design Venturi PWM HP edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE