Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Noctua NF-A9 PWM, 92 mm

Kodi i produktit:
160209
Drita e pasme:
Jo
EAN:
4716123315513
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NF-A9 PWM
Kontroll i shpejtësisë:
Manual

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
21.50 
Ju kurseni : 2.00   (9%)
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi i tipit Noctua NF-A9 PWM me 92 mm është ftohës i cili integrohet në kompjuter apo në pajisje tjera të cilat kanë nevojë për sistem të ftohjes. Ftohësi Noctua ka fuqi rrotulluese të ventilatorit 400 deri 2000 rrotullime për minutë, nivel të zhurmës 16.3 deri 22.8 dBA, dhe mundësi të qarkullimit të ajrit deri 78.9 m3/h. Dizajni i veçantë me shtatë tehe me ngjyrë të kaftë dhe sistem antivibrim e bën edhe më elegant ftohësin. Ftohësi siguron funksionim dhe shërbim efikas deri 150.000 orë dhe lidhet me energji elektrike me anë të lidhësit me lidhës me 3-gjilpëra. Ai ka të integruar sistem PWM të kontrollimit të shpejtësisë së ventilatorit në mënyrë automatike poshtë - lartë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
4716123315513
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NF-A9 PWM
Kontroll i shpejtësisë:
Manual
Lloji:
Plastik
Madhësia e ventilatorit:
92 x 92
Niveli i zhurmës (dB):
22,8
Përmasat [mm]:
92 x 92 x 25
Prodhuesi:
Noctua
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2 000
Ueb-i i prodhuesit:
Noctua.at

Bashkangjitja Ftohës Noctua NF-A9 PWM edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE