Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Noctua NF-F12 PWM, 120 mm, i kaftë - bardhë

Kodi i produktit:
100107
Drita e pasme:
Jo
EAN:
4716123314660
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NF-F12 PWM
Lansuar:
23 Nëntor 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi i tipit Noctua NF-F12 PWM me 120 mm është ftohës i cili integrohet në kompjuter apo në pajisje tjera të cilat kanë nevojë për sistem të ftohjes. Ftohësi Noctua ka fuqi rrotulluese të ventilatorit 300 deri 1500 rrotullime për minutë, nivel të zhurmës 22.4 dBA dhe qarkullim të ajrit ne sasi 93.4 m^3/h. Dizajni i veçantë me shtatë tehe me ngjyrë të kaftë dhe sistem antivibrim e bën edhe më elegant ftohësin. Ftohësi siguron funksionim dhe shërbim efikas deri 150.000 orë dhe lidhet me energji elektrike me anë të lidhësit me lidhës me 4-gjilpëra dhe kabllo të gjatë 30 cm. Dimensionet e ftohësit janë 120 x 120 x 25 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
4716123314660
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NF-F12 PWM
Lansuar:
23 Nëntor 2011
Lloji:
Plastik
Niveli i zhurmës (dB):
22,4
Përmasat [mm]:
120 x 120 x 25
Prodhuesi:
Noctua
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 500
Ueb-i i prodhuesit:
Noctua.at

Bashkangjitja Ftohës Noctua NF-F12 PWM edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE