Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Noctua NF-P14s redux PWM-1200, 140 mm, i hirtë

Kodi i produktit:
155432
Drita e pasme:
Jo
EAN:
4716123315247
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NF-P14s redux-1200 PWM
Kontroll i shpejtësisë:
Auto

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19.50 
Ju kurseni : 2.00   (10%)
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi i tipit Noctua NF-P14s redux me 140 mm është ftohës i cili integrohet në kompjuter apo në pajisje tjera të cilat kanë nevojë për sistem të ftohjes. Ftohësi Noctua ka fuqi rrotulluese të ventilatorit 1200 rrotullime për minutë, nivel të zhurmës 19.6 dBA dhe qarkullim të ajrit 110.3 CMH. Dizajni i veçantë me nëntë tehe me ngjyrë të hirtë dhe sistem antivibrim e bën edhe më elegant ftohësin. Ftohësi siguron funksionim dhe shërbim efikas deri 150.000 orë dhe lidhet me energji elektrike me anë të lidhësit me lidhës me 3-gjilpëra. Dimensionet e ftohësit janë 140 x 140 x 25 mm. Ftohësi ka të integruar sistemin PWM i cili mundëson rregullimin automatik te shpejtësisë së ventilatorit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
4716123315247
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NF-P14s redux-1200 PWM
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
140 x 140
Niveli i zhurmës (dB):
19,6
Përmasat [mm]:
140 x 140 x 25
Prodhuesi:
Noctua
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 200
Ueb-i i prodhuesit:
Noctua.at

Bashkangjitja Ftohës Noctua NF-P14s redux PWM-1200 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE