Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Noctua NF-S12B redux-1200 PWM, 120 mm, i hirtë

Kodi i produktit:
155439
Drita e pasme:
Jo
EAN:
4716123315285
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NF-S12B redux-1200 PWM
Kontroll i shpejtësisë:
Auto

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi i tipit Noctua NF-S12B redux-1200 PWM 120 mm është ftohës i cili integrohet në kompjuter apo në pajisje tjera të cilat kanë nevojë për sistem të ftohjes. Ftohësi Noctua ka fuqi rrotulluese të ventilatorit deri 1200 rrotullime për minutë, nivel të zhurmës 18.1 dBA dhe qarkullim të ajrit 100.6 CMH. Dizajni i veçantë me shtatë tehe me ngjyrë të kaftë dhe sistem antivibrim e bën edhe më elegant ftohësin. Ftohësi siguron funksionim dhe shërbim efikas deri 150.000 orë dhe lidhet me energji elektrike me anë të lidhësit me lidhës me 4-gjilpëra. Dimensionet e ftohësit janë 120 x 120 x 25 mm. Ftohësi ka të integruar sistemin PWM i cili mundëson kontrollin mbi shpejtësinë e ventilatorit në bazë të nevojës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
4716123315285
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NF-S12B redux-1200 PWM
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
8 Korrik 2014
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Niveli i zhurmës (dB):
18,1
Përmasat [mm]:
120 x 120 x 25
Prodhuesi:
Noctua
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 200
Ueb-i i prodhuesit:
Noctua.at

Bashkangjitja Ftohës Noctua NF-S12B redux-1200 PWM edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE