Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës SilentiumPC Zephyr 60, 60mm, i zi

Kodi i produktit:
134488
Drita e pasme:
Jo
EAN:
1212121333333
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SPC012
Kontroll i shpejtësisë:
Jo

Si të porosisim në Gjirafa50?

4.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi i tipit SilentiumPC i serisë Zephyr 60 me dimension 60 mm është ftohës i cili integrohet në kompjuter apo në pajisje tjera të cilat kanë nevojë për sistem të ftohjes. Ftohësi SilentiumPC ka fuqi rrotulluese të ventilatorit 2500 rrotullime për minutë dhe nivel të zhurmës 17.9 dB, dhe qarkullim të ajrit 19.8 CFM, dizajni i veqantë me 9 krahë e bën edhe më elegant flladitësin. Flladitësi siguron funksionim dhe shërbim efikas deri në 50.000 orë, flladitësi lidhet me energji elektrike me anë të lidhësve 3-gjilpërësh. Dimensionet e flladitësit janë 60 x 60 x 15 mm

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
1212121333333
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SPC012
Kontroll i shpejtësisë:
Jo
Lansuar:
14 Gusht 2013
Lidhës:
3pin
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
60 x 60
Niveli i zhurmës (dB):
17,9
Përmasat [mm]:
60 x 60 x 15
Prodhuesi:
SilentiumPC
Shpejtësia e ajrit (CFM):
19,8
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2 500

Bashkangjitja Ftohës SilentiumPC Zephyr 60 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE