Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Thermaltake AF0032 Thunderblade, 120 mm, LED i kaltër

Kodi i produktit:
77008
EAN:
4713157524423
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AF0032
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Ndriçim:

Si të porosisim në Gjirafa50?

12.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi i tipit THERMALTAKE AF0032 Thunderblade me dimension 120 mm është ftohës i cili integrohet në kompjuter apo në pajisje tjera të cilat kanë nevojë për sistem të ftohjes. Ftohësi THERMALTAKE ka fuqi rrotulluese të ventilatorit 1800 rrotullime për minutë dhe nivel të zhurmës 31.7 dBA, dhe qarkullim të ajrit 70.2 CFM, dizajni i veqantë dritë LED të kaltër e bën edhe më elegant ftohësin. Ftohësi siguron funksionim dhe shërbim efikas deri në 30.000 orë dhe lidhet me energji elektrike me anë të lidhësave 4-gjilpërësh Molex. Dimensionet e flladitësit janë 120 x 120 x 25 mm

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4713157524423
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AF0032
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Ndriçim:
Niveli i zhurmës (dB):
31,7
Përmasat [mm]:
120 x 120 x 25
Pesha (g):
112,5
Prodhuesi:
Thermaltake
Shpejtësia e ajrit (CFM):
70,2
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 800
Ueb-i i prodhuesit:
Thermaltake.com

Bashkangjitja Ftohës Thermaltake AF0032 Thunderblade edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE