Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohësi SilentiumPC Mistral, 80mm, i zi

Kodi i produktit:
134479
Drita e pasme:
Jo
EAN:
5900308750698
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SPC045
Lansuar:
14 Gusht 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

4.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi i tipit SilentiumPC i serisë Mistral me dimension 80 mm është flladitës i cili integrohet në kompjuter apo në pajisje tjera të cilat kanë nevojë për sistem për ftohje. Ftohësi SilentiumPC ka fuqi rrotulluese të ventilatorit 1800 rrotullime për minutë, qarkullim të ajrit deri në 35.87 CFM dhe nivel të zhurmës 21 dBA, dizajni i veqantë me dritë LED të portokalltë e bën edhe më elegant flladitësin. Flladitësi siguron funksionim dhe shërbim efikas deri në 50.000 orë, flladitësi lidhet me energji elektrike me anë të lidhësve 3-gjilpërësh. Dimensionet e flladitësit janë 80 x 80 x 25 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
5900308750698
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SPC045
Lansuar:
14 Gusht 2013
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
80 x 80
Niveli i zhurmës (dB):
21
Përmasat [mm]:
80 x 80 x 25
Prodhuesi:
SilentiumPC
Shpejtësia e ajrit (CFM):
35,87
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 800

Bashkangjitja Ftohësi SilentiumPC Mistral edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE