Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohësi SilentiumPC Zephyr 70, 70 mm, i zi

Kodi i produktit:
134489
Drita e pasme:
Jo
EAN:
5900308750964
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SPC013
Lansuar:
14 Gusht 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
5.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi i tipit SilentiumPC i serisë Zephyr 70 me dimension 70 mm është flladitës i cili integrohet në kompjuter apo në pajisje tjera të cilat kanë nevojë për sistem për ftohje. Ftohësi SilentiumPC ka fuqi rrotulluese të ventilatorit 2000 rrotullime për minutë dhe nivel të zhurmës 17.7 dB, dhe qarkullim të ajrit 16.88 CFM, dizajni i veqantë me 11 krahë e bën edhe më elegant flladitësin. Flladitësi siguron funksionim dhe shërbim efikas deri në 50.000 orë, flladitësi lidhet me energji elektrike me anë të lidhësve 3-gjilpërësh. Dimensionet e flladitësit janë 70 x 70 x 15 mm

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
5900308750964
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SPC013
Lansuar:
14 Gusht 2013
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
70 x 70
Niveli i zhurmës (dB):
17,7
Përmasat [mm]:
70 x 70 x 15
Prodhuesi:
SilentiumPC
Shpejtësia e ajrit (CFM):
16,88
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2 000

Bashkangjitja Ftohësi SilentiumPC Zephyr 70 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE