Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ventilator Corsair Air HD120 RGB LED High, 120mm, PWM me kontrollues, 3 copë

Kodi i produktit:
213895
EAN:
8435910908962
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CO-9050067-WW
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv

Si të porosisim në Gjirafa50?

93.50 
Ju kurseni : 7.00   (7%)
86.50 € * Përfshirë TVSH-në
7% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ventilatori Corsair HD120 RGB LED kombinon 12 dioda RGB LED individualisht të kontrollueshme, të montuara në kornizë, dhe një qarkullim të shkëlqyeshëm të ajrit, duke dhënë një element mbresëlënës për asamblenë tuaj kompjuterike. Ai ka përmasa prej 120 x 25 mm. Arrin fluksin e ajrit prej 54.4 CFM, nivelin e zhurmës prej 18-30 dBA dhe shpejtësinë prej 800-1725 rpm. ± 10%. Operon në tension operativ prej 7-13.2 V. Paketa përfshin 3 ventilatorë të tillë, një kontrollues RGB LED dhe HUB RGB LED me 6 porte.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8435910908962
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CO-9050067-WW
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Ndriçim:
Niveli i zhurmës (dB):
30
Përmasat [mm]:
120 x 120 x 25
Prodhuesi:
Corsair
Shpejtësia e ajrit (CFM):
54,4
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 725
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com

Bashkangjitja Ventilator Corsair Air HD120 RGB LED High edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE