Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ventilator Corsair Air Series LL120 RGB 120mm

Kodi i produktit:
261710
Drita e pasme:
Po (RGB)
EAN:
843591032421
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
31. 5. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
36.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky ventilator Corsair LL120 RGB PWM është i pajisur me 16 LED të pavarur RGB të ndara në 2 qarqe të veçanta për të krijuar efekte mahnitëse drite. Është dizajnuar për përdoruesit që kërkojnë një qarkullim të shkëlqyeshëm të ajrit, operimin e qetë dhe ndriçimin befasues. Me një gamë prej 600-1500 RPM dhe një nivel maksimal zhurme prej 24.8 dBA, LL120 RGB ofron një mënyrë të thjeshtë për të pajisur kompjuterin tuaj me ftohje të fuqishme që mund ta përshtatni nevojave tuaja. Funksioni RGB LL120 RGB kërkon një hub për ndriçimin RGB dhe një Lightning Node PRO. Ky ventilator ka një madhësi prej 120 x 25 mm dhe arrin një qarkullim të ajrit deri në 43.25 CFM, nivel të zhurmës deri në 24.8 dBA dhe një shpejtësi prej 600-1500 RPM. Ai operon në tension operativ 7-13.2 V.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Po (RGB)
EAN:
843591032421
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
31. 5. 2019
Lartësia e ftohësit [mm]:
25
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
85 x 55 x 33
Niveli i zhurmës [dB]:
24,8
Numri i ftohësve:
1
Përmasat mm:
120 x 120 x 25
Prodhuesi:
Corsair
Shpejtësia e ftohësit rpm:
1 500
Sinkronizim të RGB:
ICUE
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com

Bashkangjitja Ventilator Corsair Air Series LL120 RGB 120mm edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE