Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ventilator Evolveo, 120mm, 33 drita LED, e kaltër

Kodi i produktit:
216312
EAN:
8594161338215
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
FAN12BL33
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
9.50 
Ju kurseni : 1.00   (11%)
8.50 € * Përfshirë TVSH-në
11% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
9 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

EVOLVEO sjell një ventilator 33 LED të qetë për rregullimin e qarkullimit të ajrit brenda kasës së kompjuterit tuaj. Instalimi i ventilatorit ndihmon në ftohjen e procesorit, kardës grafike dhe pjesëve tjera. Pos kësaj, ventilatori ka një ndërtim nga pjesët më kualitative me jeteëgjatësi të garantuar dhe funksionim efikas. Pajisja ka dimensione 120 x 120 mm dhe ofron shpejtësi prej 1200± 10% rpm, 32 CFM qarkullim ajri dhe një nivel të zhurmës 15 dBA.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594161338215
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
FAN12BL33
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Ndriçim:
Niveli i zhurmës (dB):
24,75
Përmasat [mm]:
120 x 120 x 25
Prodhuesi:
Evolveo
Shpejtësia e ajrit (CFM):
38,32
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 000

Bashkangjitja Ventilator Evolveo edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE