Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ventilator Noctua NF-A4x20-PWM, 40x40x20mm, kafe

Kodi i produktit:
218373
Drita e pasme:
Jo
EAN:
9010018100105
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NF-A4x20-PWM
Kontroll i shpejtësisë:
Auto

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 
Ju kurseni : 1.00   (5%)
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
5% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky ventilator me dimensionet 40 x 20 mm është shumë kualitativ. Ai përdor një lidhës prej 4 gjilpërash për ta furnizuar me energji. Arrinnjë shpejtësi prej 5000/1200 RPM, lëvizje të ajrit prej 9.4 / 8.3m 3 / h dhe nivel zhurme prej 14.9/12.2 dBA. Me këto specifika ventilatori Noctua NF-A4x20-PWM është zgjedhja elitare për shumicën e kërkesave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
9010018100105
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NF-A4x20-PWM
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
40 x 40
Niveli i zhurmës (dB):
14,9
Përmasat [mm]:
40 x 40 x 20
Prodhuesi:
Noctua
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
5 000
Ueb-i i prodhuesit:
Noctua.at

Bashkangjitja Ventilator Noctua NF-A4x20-PWM edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE