Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Fluturë Spigen Tquens H900 USB, 2600 mAh

Kodi i produktit:
241245
EAN:
8809565301513
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
000EH23560
Lansuar:
1. 8. 2018
Prodhuesi:
Spigen

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Spigen Tquens është mini fluturë që do ju mbaj të flladitur në ditët e nxehta të verës. Aksesori është i pajisur me bateri me kapacitet prej 2600 mAh e cila mund të qëndroj deri në 12 orë funksionalitet në një rimbushje dhe mund të rimbushet nëpërmjet portit USB. Flutura vjen e pajisur me 5 nivele të ndryshme të shpejtësisë së rrotullimit të helikave si dhe vjen me ngjyrë të bardhë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8809565301513
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
000EH23560
Lansuar:
1. 8. 2018
Prodhuesi:
Spigen

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE