Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Akasa Viper, 120mm, i zi

Kodi i produktit:
264432
Besueshmëria:
100 %
Madhësia e ventilatorit:
85 x 55 x 33
Shpejtësia e ftohësit rpm:
1900
Shpejtësia e ajrit CFM:
83,63
Prodhuesi:
Akasa

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësit Viper Black janë të dizajnuara për performancë të lartë. Tehet e helikës S-FLOW sigurojnë 30% më shumë qarkullim të ajrit se ftohësit standard me të njëjtat shpejtësi. Kontrolli PWM lejon zhurmën të jetë sa më e ulët në terma të fuqisë. Dimensionet e tij janë 120 x 25 mm. Ai ofron një shpejtësi prej 600 - 1900 RPM, qarkullimin e ajrit deri në 83.63 CFM dhe arrin një nivel zhurme prej 6.9 - 28.9 dBA. Përdor një lidhës 4-pin PWM për lidhje.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Drita e pasme:
Jo
EAN:
4710614538580
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
AK-FN065
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
16. 7. 2019
Lartësia e ftohësit mm:
25
Lidhës:
4pin (PWM)
Lloji:
Plastikë
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
85 x 55 x 33
Ngjyra:
Zezë
Niveli i zhurmës dB:
28,9
Numri i ftohësve:
1
Përmasat mm:
120 x 120 x 25
Prodhuesi:
Akasa
Shpejtësia e ajrit CFM:
83,63
Shpejtësia e ftohësit rpm:
1900
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw

Bashkangjitja Ftohës Akasa Viper edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE