Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Corsair Air Series LL120 RGB, 120mm (3 copë)

Kodi i produktit:
261709
Drita e pasme:
Po (RGB)
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar më:
31. 5. 2019
Lartësia e ftohësit mm:
25

Si të porosisim në Gjirafa50?

107.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi Corsair LL120 RGB PWM është i pajisur me 16 LED të pavarur RGB të ndarë në 2 qarqe të veçanta për të krijuar efekte mbresëlënëse drite. Është dizajnuar për përdoruesit që kërkojnë një fluks të shkëlqyeshëm të ajrit, një operim të qetë dhe një ndriçim mbresëlënës. Me një gamë prej 600-1500 RPM dhe një nivel maksimal zhurme prej 24.8 dBA, LL120 RGB ofron një mënyrë të thjeshtë për të pajisur kompjuterin tuaj me ftohje të qetë që mund t'a përshtatni sipas nevojave tuaja. Funksioni RGB LL120 RGB kërkon një shpërndarës për ndriçimin RGB dhe një Lightning Node PRO. Ftohësi ka madhësi 120 x 25 mm dhe arrin një qarkullim ajri 43.25 CFM. Ai operon në tension operativ prej 7-13.2 V.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Po (RGB)
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar më:
31. 5. 2019
Lartësia e ftohësit mm:
25
Lloji:
Plastikë
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
85 x 55 x 33
Niveli i zhurmës dB:
24.8
Numri i ftohësve:
3
Përmasat mm:
120 x 120 x 25
Prodhuesi:
Corsair
Shpejtësia e ftohësit rpm:
1 500
Sinkronizim të RGB:
ICUE
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE