Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Heatsink AXAGON CLR-M2L

Kodi i produktit:
276065
Besueshmëria:
100 %
Drita e pasme:
Jo
EAN:
8595247904317
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
CLR-M2L

Si të porosisim në Gjirafa50?

6.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë paraqet një ftohës Heatsink të kualitetit mëse të lartë nga kompania e njohur AXAGON. Dallohet me një cilësi dhe qëndrueshmëri tejet të madhe si edhe me një dizajn të bukur dhe mëse elegant. Ofron reduktim të temperaturës deri në 15 gradë dhe po ashtu dallohet për disqe një anëshe si edhe dy anëshe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Drita e pasme:
Jo
EAN:
8595247904317
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
CLR-M2L
Lansuar:
22. 11. 2019
Lloji i ftohësit:
Pasiv
Prodhuesi:
AXAGON

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE