Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës me ujë Fractal Design Celsius S24

Kodi i produktit:
216000
Drita e pasme:
Jo
Niveli i zhurmës (dB):
32,2
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD AM4, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3, Intel 2066
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 240mm
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
135.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Seria Celsius bazohet në teknologjinë më të fundit dhe materialet premium absorbuese të zhurmës për t'ju sjellë performancë ekstreme të ftohjes me zhurmë minimale. Ky është brezi i 5-të i cilësisë së ftohësve dhe pjesa e saj përbëhet nga bakri. 2x lidh bllokun me procesorin me radiator dhe me ventilatorin. 2x Dynamic X2 GP-12 PWM. Me 2 mënyra rrotullimi, ventilatoret kanë zhurmë maksimale prej 32.2 dBA, 500 - 2000 rpm. Rrjedhja e ajrit 87.6 CFM. Është i përshtatshëm me bazat Intel LGA 1150/1151/1155/1156/1366/2011/2011-v3 dhe AMD AM2 (+) / AM3 (+) / AM4 / FM1 / FM2 (+) sockets.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
7350041084457
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
FD-WCU-CELSIUS-S24-BK
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lartësia e ftohësit [mm]:
31
Lidhës:
4pin (PWM)
Lloji:
Alumin, bakër
Lloji i ftohësit:
Aktiv, me ujë
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Niveli i zhurmës (dB):
32,2
Përmasat:
284 x 122 x 31
Prodhuesi:
Fractal Design
Shpejtësia e ajrit (CFM):
87,6
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2 000
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 240mm
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD AM4, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3, Intel 2066
Ueb-i i prodhuesit:
Fractal-design.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE