Ftohës ASUS ROG RYUO 240, 2x120mm, RGB Aura Sync

Kodi i produktit:
239245
Drita e pasme:
Po (RGB)
Përmasat:
272 x 121 x 27
Socket (slot):
AMD AM4, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1152, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3, Intel 2066
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 240mm
Sinkronizim të RGB:
ASUS Aura Sync

Si të porosisim në Gjirafa50?

177.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky ftohës është një shtesë e shkëlqyeshme për motherboardet Asus ROG. Asus ROG RYUO 240 një ftohës me dy ventilatorë 120mm. Mbështesin PWM dhe ofrojnë ftohje perfekte por shumë të qetë. Ekrani OLED (1.77 ") gjithashtu mund të shfaq animacione ose parametra të sistemit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Po (RGB)
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi:
ROG RYUO 240
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
16. 11. 2018
Lartësia e ftohësit [mm]:
27
Lloji:
Alumin, bakër
Lloji i ftohësit:
Ujë
Madhësia e ventilatorit:
85 x 55 x 33
Niveli i zhurmës (dB):
37
Përmasat:
272 x 121 x 27
Përmasat e pompës (mm):
80 x 80 x 45
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësia e ajrit (CFM):
80,95
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2500
Sinkronizim të RGB:
ASUS Aura Sync
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 240mm
Socket (slot):
AMD AM4, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1152, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3, Intel 2066
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE