Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Sistem për ftohjen e procesorit Corsair H150i PRO RGB Hydro, 3 ventilatorë x 120mm

Kodi i produktit:
228550
EAN:
756298624978652
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
CW-9060031-WW
Lansuar:
11. 1. 2018
Lloji:
Alumin, bakër

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
172.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sistemi i ftohjes gjithëpërfshirës me ujë që është në përputhje me shumicën e procesorëve modern. Ju ofron ftohje shumë të qetë dhe të fuqishme. Seti përfshin tre ventilatorë 120mm me një shpejtësi maksimale prej 1600 RPM dhe një radiator të madh alumini. Është në përputhje me procesorët Intel LGA 1150, 1151, 1155, 1156, 1366, 2011, 2011-3 dhe 2066 / AMD AM2, AM3, AM4, FM1 dhe FM2.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
756298624978652
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
CW-9060031-WW
Lansuar:
11. 1. 2018
Lloji:
Alumin, bakër
Lloji i ftohësit:
Aktiv, Me ujë
Madhësia e ventilatorit:
84 x 44 x 153
Ndriçim:
Niveli i zhurmës (dB):
25
Përmasat:
396 x 120 x 27
Prodhuesi:
Corsair
Shpejtësia e ajrit (CFM):
47.3
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1600
Sistem ftohës me ujë:
360mm radiator
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM3, AMD AM4, AMD FM1, AMD FM2, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3, Intel 2066
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com

Bashkangjitja Sistem për ftohjen e procesorit Corsair H150i PRO RGB Hydro edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE