Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Master MasterLiquid ML240P Mirage

Kodi i produktit:
279695
Besueshmëria:
100 %
Niveli i zhurmës dB:
27
Socket slot:
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD AM4, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, AMD TR4, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3, Intel 2066
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 240mm
Shpejtësia e ftohësit rpm:
2000

Si të porosisim në Gjirafa50?

169.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një ftohës CPU, i optimizuar për performancën dhe nivelet e ulëta të zhurmës. Radiatori i lehtë për t’u instaluar 240 mm e bën atë ftohësin e përsosur të gjithanshëm të lëngshëm për fillestarët dhe ndërtuesit me përvojë. Tani i përmirësuar me ndriçim LED RGB dhe model transparent të pompës. Mirage MasterLiquid ML240P është e pajisur me një palë ftohës ekskluzivë të ML240P Mirage, të cilët, si pompë, kanë ndriçim LED ARGB. Kjo mund të kontrollohet duke përdorur kontrolluesin e përfshirë ose programin e pllakave amë. Poashtu, ftohësi i fuqishëm i CPU me një dizajn transparent të pompës, përfshin ftohës LED ARGB që ofrojnë: shpejtimin deri në 2000 RPM, rrjedhën e ajrit deri në 60,95 CFM dhe nivelin e zhurmës deri në 27 dBA. Për më tepër, është në përputhje me prizat Intel 775 / 115X / 1366/2011 (-3) / 2066 dhe AMD FM1 / FM2 (+) / AM2 (+) / AM3 (+) / AM4 / TR4.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Drita e pasme:
Po (RGB)
EAN:
4719512078204
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
MLY-D24M-A20PA-R1
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
28. 1. 2020
Lartësia e ftohësit mm:
53
Lidhës:
4pin (PWM) + 3pin (RGB)
Lloji:
Alumin, bakër
Lloji i ftohësit:
Ujë
Madhësia e ventilatorit:
85 x 55 x 33
Ngjyra:
Zezë
Niveli i zhurmës dB:
27
Niveli i zhurmës së pompës dB:
20
Numri i ftohësve:
2
Përmasat:
277 x 120 x 27
Përmasat e pompës mm:
85 x 80 x 41,7
Prodhuesi:
Cooler Master
Shpejtësia e ajrit CFM:
60,95
Shpejtësia e ftohësit rpm:
2000
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 240mm
Socket slot:
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD AM4, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, AMD TR4, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3, Intel 2066
Ueb-i i prodhuesit:
Coolermaster.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE