Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës me ujë Corsair H100 RGB Platinum SE WHITE, (2x120mm)

Kodi i produktit:
264059
Besueshmëria:
100 %
Niveli i zhurmës dB:
36
Socket slot:
AMD AM2, AMD AM3, AMD AM4, AMD TR4, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 2011-3, Intel 2066
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 240mm
Sinkronizim të RGB:
ICUE

Si të porosisim në Gjirafa50?

163.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Corsair H100i RGB Platinum SE seri Hydro Hydro është një ftohës CPU RGB me radiator 240 mm dhe ndriçim mahnitës RGB, i dizajnuar për ftohje ekstreme. Është i pajisur me ftohës 2x LL120 RGB PWM, ku secili është i pajisur me 16 LED RGB të pavarura të ndara në 2 qarqe të veçanta për të krijuar efekte mahnitëse të ndriçimit. Poashtu, ky është një ftohës i fuqishëm i CPU me lëng. Ka një radiator 240 mm të pajisur me tifozë LED 2x 120 mm RGB dhe ju lejon të vendosni ndriçimin RGB për tifozët dhe pompën. Karakteristikat e ftohësëve janë: shpejtësia 2200 rpm, shkalla e rrjedhjes së ajrit 63 CFM, niveli i zhurmës 36 dBA. Për më tepër, është në përputhje me prizat Intel LGA 115X / 2011/2066 dhe AMD AM2 / AM3 / AM4 / TR4.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Drita e pasme:
Po (RGB)
EAN:
8400066127116
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi:
CW-9060042-WW
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
2. 7. 2019
Lartësia e ftohësit mm:
52
Lidhës:
4pin (PWM) + 3pin, SATA power
Lloji:
Alumin, bakër
Lloji i ftohësit:
Ujë
Madhësia e ventilatorit:
85 x 55 x 33
Niveli i zhurmës dB:
36
Numri i ftohësve:
2
Përmasat:
277 x 120 x 27
Përmasat mm:
277 x 120 x 52
Prodhuesi:
Corsair
Shpejtësia e ajrit CFM:
63
Shpejtësia e ftohësit rpm:
2200
Sinkronizim të RGB:
ICUE
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 240mm
Socket slot:
AMD AM2, AMD AM3, AMD AM4, AMD TR4, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 2011-3, Intel 2066
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com

Bashkangjitja Ftohës me ujë Corsair H100 RGB Platinum SE WHITE edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE