Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës me ujë SilentiumPC Navis RGB 360 AiO

Kodi i produktit:
265581
Besueshmëria:
100 %
Numri i ftohësve:
3
Socket slot:
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD AM4, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3, Intel 2066
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 360mm
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, EVGA RGB, MSI Mystic Light Sync

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
121.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një sistem i fuqishëm i ftohjes me ujë gjithëpërfshirës që tashmë është montuar dhe mbushur me ujë. Përfshin 3 ventilatorë Stella HP RGB 120 mm për të larguar nxehtësinë nga radiatori. Për instalim të thjeshtë ka tub fleksibël të qëndrueshëm me gjatësi 460 mm. Ofron një shpejtësi prej 500 - 1600/2500 RPM ± 10% (ventilator / pompë). Është i pajtueshëm me prizat e procesorëve: Intel 775 / 115X / 1366/2011 (-3) / 2066 dhe AMD FM1 / FM2 (+) / AM2 (+) / AM3 (+) / AM4. Përfshinë kontrolluesin nano RGB dhe pastë përçuese të nxehtësisë Pactum-PT-2.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Drita e pasme:
Po (RGB)
EAN:
5903018660745
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi:
SPC238
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar më:
26. 7. 2019
Lartësia e ftohësit mm:
54
Lidhës:
4pin (PWM) + 4pin (RGB), SATA power
Lloji:
Alumin, bakër
Lloji i ftohësit:
Ujë
Madhësia e ventilatorit:
85 x 55 x 33
Numri i ftohësve:
3
Përmasat:
395 x 120 x 54
Përmasat e pompës mm:
75 x 75 x 45
Pesha g:
2000
Prodhuesi:
SilentiumPC
Shpejtësia e ftohësit rpm:
1600
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, EVGA RGB, MSI Mystic Light Sync
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 360mm
Socket slot:
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD AM4, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3, Intel 2066
TDP-ja maksimale Thermal Design Power W:
350

Bashkangjitja Ftohës me ujë SilentiumPC Navis RGB 360 AiO edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE