Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës me ujë Thermaltake Pacific C240 DDC

Kodi i produktit:
275722
Besueshmëria:
100 %
Përmasat:
29,5 x 119 x 279
Socket slot:
775, AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD AM4, AMD FM1, AMD FM2, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2066
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 240mm
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync

Si të porosisim në Gjirafa50?

319.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 26.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Thermaltake prezanton grupin e saj të Pacific C240 ??DDC Hard Tube, krijuar për njerëzit që e duan grupin me cilësi të lartë dhe efikase që është e gatshme të sinkronizohet me pllakat amë 5V RGB të pajtueshëm Asus, Gigabyte, MSI dhe ASRock. Kompleti përfshin bllokun e ujit të CPU Pacific W4 ARGB, kombinimin e Paqësorit PR15-DCC të pompës së ujit dhe rezervuarit, radiatorit Pacific C240, 8 tuba të fiksuar, 8 pajisje kromi me fije G1 / 4 ", kënd prej 2 deri 90 °, 2 pastër 12 ARGB Tifozët LED, ftohës pa ngjyrën T1000 dhe pajisje të tjera. Seti i ftohësve është projektuar për fole Intel 775 / 115x / 1366/2011/2066 dhe AMD FM1 / FM2 / AM2 (+) / AM3 (+) / AM4. Poashtu, përfshinë edhe: radiator 240 mm, tifoz LED 2x të pastër 12 ARGB, lidhje me vida bakri 8x G1 / 4 "(kënd prej 2x 90 °), 8x 500 mm 5/8" (16 mm) tub të ngurtë dhe 1x T1000 Ftohës transparent.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Drita e pasme:
Po (RGB)
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
CL-W242-CU12SW-A
Lansuar:
18. 11. 2019
Lloji:
Bakër, nikel
Lloji i ftohësit:
Ujë
Madhësia e ventilatorit:
85 x 55 x 33
Numri i ftohësve:
2
Përmasat:
29,5 x 119 x 279
Përmasat e pompës mm:
86,54 x 62 x 140,1
Prodhuesi:
Thermaltake
Shpejtësia e ftohësit rpm:
1 500
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 240mm
Socket slot:
775, AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD AM4, AMD FM1, AMD FM2, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2066
Ueb-i i prodhuesit:
Thermaltake.com

Bashkangjitja Ftohës me ujë Thermaltake Pacific C240 DDC edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE