Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës SilentiumPC Navis EVO ARGB 280 AiO

Kodi i produktit:
265579
Besueshmëria:
100 %
Numri i ftohësve:
2
Socket slot:
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD AM4, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, AMD TR4, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3, Intel 2066
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 280mm
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync

Si të porosisim në Gjirafa50?

117.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky sistem ftohës me lëng përfshin dy ftohës Stella HP ARGB me madhësi 140 mm që shprëndajnë nxehtësinë nga radiatori. Për instalim të lehtë ka gjilpëra me gjatësi 380 mm. Ofron shpejtësi 800- 1800/2500 RPM +/- 10%. Përputhet me prizat vijuese: Intel 775 / 115X / 1366/2011 (-3) / 2066 dhe AMD FM1 / FM2 (+) / AM2 (+) / AM3 (+) / AM4 / TR4.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Drita e pasme:
Po (RGB)
EAN:
5903018660776
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi:
SPC241
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
25. 7. 2019
Lartësia e ftohësit mm:
54
Lidhës:
4pin (PWM) + 3pin (RGB)
Lloji:
Alumin, bakër
Lloji i ftohësit:
Ujë
Madhësia e ventilatorit:
140 x 140
Numri i ftohësve:
2
Përmasat:
54 x 310 x 140
Përmasat e pompës mm:
89 x 75 x 45
Pesha g:
1250
Prodhuesi:
SilentiumPC
Shpejtësia e ftohësit rpm:
1800
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 280mm
Socket slot:
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD AM4, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, AMD TR4, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3, Intel 2066
TDP-ja maksimale Thermal Design Power W:
350

Bashkangjitja Ftohës SilentiumPC Navis EVO ARGB 280 AiO edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE